Noteckie Miody to nowoczesne, rodzinne Gospodarstwo Pasieczne, zajmujące się pozyskiwaniem, konfekcjonowaniem i sprzedażą miodów oraz produktów pszczelich.

Nasza pasieka leży na skraju ogromnego kompleksu leśnego Puszczy Noteckiej w zachodniej Wielkopolsce. Gospodarstwo Pasieczne „Noteckie Miody” liczy prawie 300 rodzin pszczelich w nowoczesnych drewnianych ulach typu wielkopolskiego. Od początku gospodarstwo nastawione jest na pozyskiwanie miodu. Sprzyjają temu warunki przyrodnicze, gdzie „Noteckie Miody” mają swoją siedzibę. Wysoki poziom zalesienia, brak przemysłu, czyste i zdrowe powietrze oraz walory krajobrazowo-przyrodnicze to atut naszego regionu.

Postanowiliśmy dostarczać naszym klientom wyłącznie najwyższej jakości produkty pszczele, pozyskiwane z dziewiczych zakątków Kraju. Warunki w których pozyskujemy i rozlewamy miody oraz pozostałe produkty pszczele to nowy budynek pasieczny, wyposażony w nowoczesne urządzenia z blachy nierdzewnej takie jak miodarki, sita, dozowniki, odstojniki, spełniający wszelkie warunki higieniczno-sanitarne.

Pozyskiwane starymi i tradycyjnymi metodami, rozlewane w taki sposób aby nie utracić niczego co cenne, miody noteckie cieszą się uznaniem smakoszy.

                

 

U nas warto kupować ponieważ:

  1. 1        pasieka stacjonuje na nieskażonych terenach
  2. 2        jesteśmy pod nadzorem weterynaryjnym
  1. 3        stawiamy na uczciwość
  2. 4        jesteśmy wykwalifikowanymi pszczelarzami

 

Kamila Lisińska - pszczelarz
mgr Zbigniew Lisiński - mistrz pszczelarski

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco poinformowany o nowościach i promocjach w naszym serwisie.