Z pszczelarskimi pozdrowieniami
09.01.2017
Z pszczelarskimi pozdrowieniami

Witamy bardzo serdecznie wszystkich lubiących zdrowe, polskie miody, zdrową żywność, miłośników przyrody i pszczelarstwa na naszej stronie internetowej, w naszym sklepie i blogu.

Po długiej pracy udało się w końcu na początku stycznia 2017 r. uruchomić profesjonalną stronę internetową, ze sklepem i blogiem aby móc zaprezentować naszą ofertę dotyczącą naturalnych, zdrowych miodów i pozostałych produktów pszczelich pochodzących tylko i wyłącznie z zawodowego, rodzinnego gospodarstwa pasiecznego ,,Noteckie Miody", położonego na terenie pięknych obszarów kompleksu Puszczy Noteckiej oraz podzielić się informacjami o miodach, o życiu pszczół, roli i znaczeniu w środowisku, zagrożeniu dla tych pożytecznych owadów.

Na blogu będziemy systematycznie podawać informację, co w danych momentach roku dzieje sie w pasiece z pszczołami, jakie miody są pozyskiwane, będziemy również podawali ciekawe przepisy z produktami pszczelimi i wszystko to co jest związane z pszczołami i produktami przez nich wyprodukowanymi.

Na początek parę słów o nas. Jak już wspominałem prowadzimy rodzinną, zawodową pasiekę wędrowną, położoną w Biezdrowie na skraju Puszczy Noteckiej w ilości 300 rodzin pszczelich w nowych drewnianych ulach korpusowych wielkopolskich. Pszczoły zbierają nektar z wielu różnych miejsc w zależności od pożytku i pory roku. Pozyskujemy takie miody jak ; rzepakowy, wielokwiatowy, akacjowy, faceliowy, lipowy, gryczany, czasami spadziowy ze spadzi liściastej, czasami nawłociowy, wrzosowy, pyłek kwiatowy, propolis. Wszystkie produkty pszczele są konfekcjonowane, przechowywane i rozlewane za pomocą najnowszych urządzeń pszczelarskich w nowym budynku pasiecznym specjalnie wybudowanym do w/w prac. Nasze gospodarstwo jest wyposażone w nowy sprzęt jak ; sita, odstojniki, dozowniki, stoły do odsklepiania, etykieciarki i wiele sprzętu drobnego który jest niezbędny do pracy.

Zawodowo prowadzimy pasiekę od 2007 r. czyli już 10 lat, a w ogóle pszczołami zajmujemy się już 25 lat. Także wypadałoby powiedzieć, że mamy całkiem spore doświadczenie, choć muszę dodać z pokorą, że pszczół trzeba się uczyć cały czas, ponieważ jest to bardzo skomplikowana materia, która wymaga dużo wiedzy i poświęcenia.

Cały czas dostarczamy nasze miody, głównie w województwie wielkopolskim, do dobrych sieci supermarketów, sklepów ekologicznych ze zdrową żywnością. Ale uczestnicząc od wielu lat na różnego rodzaju targach krajowych czy też zagranicznych, mając mnóstwo zapytań od ludzi z całej Polski o nasze produkty, postanowiliśmy otworzyć profesjonalny sklep z miodami i innymi produktami pszczelimi oraz podzielić się informacjami o pszczołach i pracy.

Mam nadzieję, że dobrze podołamy temu zadaniu, nasze miody będą Państwu smakować i leczyć a informacje zawarte na stronie czy też na blogu, przybliżą czytelnikom niezwykłe życie pszczół ich trudną pracę, poprzez którą dają nam dosłownie cuda.

Z pszczelarskimi pozdrowieniami
Kamila, Zbigniew Lisińscy

Brak komentarzy na ten temat.
Dodaj komentarz
Podpis: *
Adres e-mail: *
Treść komentarza: *
Wyślij komentarz
Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco poinformowany o nowościach i promocjach w naszym serwisie.